داستان ما ساده است:ما به مردم كمك مي كنيم تا كاري مستقل داشته باشند

https://bartaryabe.com
شعار ما در كارآفريني كاكتوس است،حالا چرا؟
كارآفريني مانند كاكتوس در شرايط سخت رشد مي كند و همانطور كه كاكتوس آب را درون خود نگه مي دارد مي تواند در شرايط بياباني زنده بماند وظيفه ما هم در قبال شما ياد دادن ريزه كاري هايي است كه در شرايط سخت مي توانيد خود كفا باشيد، قابل اعتماد ترين پشتيباني خود شما هستيد.

بزرگترین منبع كارآفريني در ايران

ما متعهد به ارائه اطلاعات و جامعه ای هستیم که از كسب و كارهای سالم و شاد حمایت می کند.

مقالات و اطلاعاتي برای کمک به شما  كه در مسیر  كارآفريني قرار بگيريد

جامعه ای از افراد متخصص که به شما در مورد شروع و يا ادامه كسب و كارتون مشاوره مي دهند.

بسته ي جامع راه اندازي  كسب و كار با حمايت ما و پيدا كردن مشتري براي شما است . پيشنهاد ما استفاده از اين طرح به طور كامل است

نگاهی به پروفروش ترين محصولات كارآفريني،طرح هاي پر فروش و ايده هاي تجاري و يادگيري بودجه بندي و پول

بنیانگذاران سايت HTTP://BARTARYABE.COM

ما گروهي از اساتيد دانشگاه هستيم كه با همكاري چند ساله خود در زمينه ارتقاي فرهنگ كارافريني و برون سپاري ايده هاي خلاقانه به محصول و خدمت، تلاش هاي شبانه روزي خود را در اختيار شما قرار مي دهيم و شور و شوق عمیق خود را در کمک به مردم  در ایجاد درآمد زايي اقشار بيكار و كمك رساني به استارت اپ هاي نيمه راه مي رسانيم.تمامي مطالب و محتواي سايت از منابع كتابخانه اي دانشگاهاي خارجي و داخلي گرفته شده و حدود 2000 مطلب ايندكس شده در اين زمينه در گوگل داريم كه براي تمامي محتواها سه سال و نيم زحمت كشيده شده تا جمع آوري ،طبقه بندي و ترجمه شوند.

تقریبا 50٪ از استارت اپ هايي که به شكست  رسیده است، واضح است که  از منابع و مشاوره تخصصی  برای بسیاری از چالش های منحصر به فرد  محروم بوده اند. برتر ياب منابع مشترک برای عدم اين شكست ها را فراهم كرده است.

برتر ياب برترين كارافرين شو= ياب به معني يافتن و برتر به معني برترين و بهترين  محتوا وآگاهي بخشيدن به عموم مردم در مورد مسائل ضروريشان و شروع يك زندگي معنا دار براساس دانستن اينكه اطرافمان چه مي گذرد و ارتباط دادن و الهام گرفتن از علومي كه در جهان هستي وجود دارد .تيم نويسندگي ما تمام مطالب را از منابع و كتب معتبر  نويسندگي كرده تا خيلي راحت در اختيار شما قرار بگيرد.ما براي هر بخش تيم هاي 7 الي 10 نفره داريم كه در حال جمع آوري منابع و نويسندگي آنها هستند