بزرگترین منبع ازدواج در ايران

 

بزرگترین منبع ازدواج در ايران ما متعهد به ارائه اطلاعات و جامعه ای هستیم که از ازدواج های سالم و شاد  حمایت می کند.

پيش از ازدواج :مقالات و اطلاعاتي برای کمک به شما  كه در مسیر  خوشبختی قرار بگيريد زندگی متاهلي منابع كمك كننده و  مورد نیاز برای زندگی امروز و فرداي زناشویی.

کمک ازدواج: اکثر ازدواج ها گاهی نیاز به کمک دارند – آنچه شما باید بدانید را ما برايتان فراهم كرديم.

اينجا جامعه ای از افراد متاهل که در مورد ازدواج صحبت می کنند. اخبار و اطلاعات ایده های سرگرم کننده، رویدادهای جاری، و اخبار مشهور  درباره ازدواج اينجاست.

آزمون ها و تست هاي ازدواج : نگاهی به آزمونها، خواندن نقل قول ها،  و خواندن داستان های مربوط به ازدواج همچنين سنجش و امتحان خود درباره ازدواج.

برتر ياب به ارائه توصیه های متخصصين، منابع مورد اعتماد و کلی اطلاعات درباره “همه چیز ازدواج”اختصاص دارد. جامعه مدنی از موضوعات حقوقی تا نکاتی برای حفظ روابط سالم، از این ایده حمایت كرده اند.

كارشناس ازدواجي كه 20 سال به افردا مختلف مشاوره داده اكنون تجربيات خود را با شما در ميان مي گذارد،در اين زمينه تعداد زيادي از كارشناسان خانواده و مشاوران نيز همكاري مي كنند.البته تمام اطلاعات در این سایت جنبه آموزنده و علمي دارد.برترياب به عنوان محيطي سالم و جذاب براي مشاوره و راهنمايي در همه زمينه هاي ازدواج اعم از قبل و حين و بعد از ازدواج است.ما در برتر ياب تلاش مي كنيم بستري امن و آرامش بخشي را براي پاسخگويي به دغدغه ها و مشكلات شما ايجاد كنيم.

بنیانگذار برتر ياب : شور و شوق عمیق خود را در کمک به مردم  در ایجاد و حفظ روابط مثبت و الهام بخش با آرزوي جامعه اي سالم و داشتن افرادي با انگيزه بيشتر اعمال مي كند. ” تقریبا 50٪ از ازدواج هایی که به طلاق  رسیده است، واضح است که  از منابع و مشاوره تخصصی  برای بسیاری از چالش های منحصر به فرد ازدواج محروم بوده اند. برتر ياب  با حفظ منافع مشترک برای زوج ها، با در نظر گرفتن مراحل  ازدواج آنها ايجاد شده است تا تخصص لازم  به زوج ها  در ایجاد یک ارتباط و یا حفظ آن راهكار دهد.

برتر ياب = ياب به معني يافتن و برتر به معني برترين و بهترين مطالب و محتوا در جهت آگاهي بخشيدن به عموم مردم در مورد مسائل ضروريشان و شروع يك زندگي معنا دار براساس دانستن اينكه اطرافمان چه مي گذرد و ارتباط دادن و الهام گرفتن از علومي كه در جهان هستي وجود دارد برپا شده است .با نظر سنجي هايي كه براي شما درنظر گرفتيم ميزان مفيد و موثر بودن سايت تخمين زده مي شود با آرزوي بهترين ها .