حقيقتتان را از خورشيد و عطارد در اسكورپي(عقرب) كشف كنيد

حقيقتتان را از خورشيد و عطارد در اسكورپي(عقرب) كشف كنيد

عطارد در Scorpio از 17 اکتبر آغاز می شود و به 5 نوامبر می رسد. خورشید در 22 اکتبر تا 22 نوامبر به عقرب می رسد. در 7 نوامبر، زهره تا 1 دسامبر به اسکورپیوی وارد خواهد شد

خورشيد از 9 دسامبر تا 26 ژانویه وارد Scorpio می شود و سپس تا ماه نوامبر 2018 خورشيد در Scorpio قرار دارد.

همه اين ها بدان معنی است که زمان بسیار خوبی برای عقرب است. Scorpio(عقرب) سال خود را به پايان مي رساند و از سال 2018 دوباره شروع مي شود، اما شما می توانید آن را نیز به دست آورید! همه این انرژی در حال تبدیل شدن به حقیقت در مورد شما هستند و داراي تحولات قدرتمند خواهند بود. عقرب قدرتمند است اما ترسناك نيست.

خورشید به شما درخشندگي و عطارد شجاعت مي دهد اين مي تواند قدرتمندترين سال براي شما باشد!

حقيقتتان را از خورشيد و عطارد در اسكورپي(عقرب) كشف كنيد

آنچه که خورشید در عقرب انجام می دهد … حقیقت را می داند.

آتش نشان دهنده زندگی است. خورشید زندگی را نشان می دهد و آتش نیز احساس را نشان می دهد. از آنجا که خورشید درخشان است، شما را در چگونه ديذن متمركز مي كند بنابراین هنگامی که خورشيد در اسکورپی است حقيقت را مي دانيد.

اسکورپی علامت ثابت نشانه های آب است. هر دو نشانه ثابت و علائم آب متفاوت هستند. نشانه های ثابت خسته کننده هستند اما گاهی اوقات ساختار یافته اند، آنها به حقیقت خود اعتماد دارند. این پیشرفت خوبی برای آنها است، زیرا آنها همچنان وفادار هستند.

دوستانی که در حلقه خود زندگی می کنند تمام عمر خود را شناخته اند و احتمالا نشانه های ثابت دارند.

اگر شما یک عقرب هستید، به حقيقت اهميت مي دهيد. اسکورپی قضاوت نمی کند، مگر اینکه به آنها دروغ بگویید. هنگامی که این اتفاق می افتد، عقرب به راحتی مجروح می شود، و آن را توهين مي داند

این فقط در مورد حقیقت است وقتی این کار را در زندگی خود انجام می دهید، در همان زمان توانمندسازی و آزاد سازی می کنید. خورشید در عقرب به شما کمک مي كند تا حقيقت را به اشتراک بگذارید.خورشید همه چیز در مورد درخشش نور است که واقعا مي تواند به افراد كمك كند

نکته: هیچ پاسخ اشتباهی وجود ندارد. این زندگی توست حقیقت که شما انتخاب می کنید!

حقيقتتان را از خورشيد و عطارد در اسكورپي(عقرب) كشف كنيد

هشتمین خانه – حلقه بازسازی

بزرگترین دلیلي که اسکورپی به حقیقت نزدیک است، این است که آنها در خانه هشتم هستند در حال حاضر بسیاری از چیزهایی که در خانه هشتم برای آنها شناخته شده است دغدغه جنسی و عمق صمیمیت است. عقرب نیز براي اين حقيقت شناخته شده است. بسیاری از ستاره شناسان هنگام تجزیه و تحلیل خانه هشتم متوقف شده اند.

هشتمین خانه یک خانه بسیار کرمی است، شما می توانید آن را در شماره، نماد “8” مشاهده کنید. خانه هشتم همه چیز در مورد تحولات را مي گويد تحولات خطي را حفظ می کنند که عدد آن به طور مداوم و بی پایان است. این نیز یک خانه براي فرصت برابر است.

زندگی در مورد تعادل، مرگ، تولددوباره،مرگ و میر، پیری و جواني است كه همه در يك حركت هستند.

همچنين این خانه می تواند با امور مالی مقابله کند و شامل سرمایه گذاری، وام های مسکن، پس انداز، پرداخت قبض و یا هر اقدام دیگری باشد که شامل جریان بین دو نفر است. تصویر بزرگتر در خانه هشتم جریان ثابت تولد دوباره و بازسازی و تحول است.

اين پیام این است که اگر چیزی دیگر کار نكرد آن را ادامه دهيد سوار شدن در این حلقه پیوسته بسیار ساده تر است، زمانی هرچند دانستن حقیقت و سخن گفتن دو چیز متفاوت هستند.

حقيقتتان را از خورشيد و عطارد در اسكورپي(عقرب) كشف كنيد

 اسکورپی چه كاري انجام مي دهد  

یکی از كارهايي که Scorpio ها انجام مي دهند اين است كه کاملا صادق هستند، اغلب بعضی ها فکر می کنند اين طرز فكر مناسب است.

اين واقعیت هایی است که مردم با عطارد در اسکورپی دارند و زمانی که چیزی را مشاهده می کنند که درست نیست و یا با “دانستن” واقعیت های بصری در واقع به این موضوع واقف نیستند. این در واقع غلط نیست این فقط کسی است که حقیقت  عطارد در عقرب بیان می کند.

عقرب شهرت بدی دارد و گاهی اوقات به عنوان خرسند هستند. حقیقت در مورد عقرب، نمی تواند بیشتر از آن باشد. عقرب یكی از بزرگترین قلبهاست و آنها به معنای “صداقت” هستند، این به این دلیل است كه از مرکز حقیقت می آیند و حقیقت آنها درك نمی شود.

عقرب می تواند بدین معنی باشد، اما بر روی آن تمرکز نمي کند.

پایان دادن به افکار …

خورشید و عطارد در علامت ثابت Scorpio، ایمنی و قدرت بیشتری در حقیقت پیدا خواهند کرد

به همین دلیل است که زمان واقعی برای شما وجود ندارد. آن را بشناسید، آن را بگوييد و زندگی کنيد. حقیقت را در مورد خودتان کشف کنید. سپس آن را انجام دهيد شما واقعا چه می خواهید؟

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.