شرايط و حريم خصوصي

شرایط استفاده از خدمات سیاست حفظ حریم خصوصی

این شرایط خدمات و خط مشی رازداری تعریف شرایط شما ممکن است از وب سایت  استفاده کنید و توافق بین شما و  شرکت http://bartaryabe.com است. با استفاده از وب سایت http://bartaryabe.com یا خدماتی که در آن ارائه شده است، شما موافقت می کنید که از شرایط این شرایط خدمات و خط مشی رازداری، و همچنین سایر قوانین، دستورالعمل ها و شرایط اضافی اشاره شده در اینجا، که در اینجا در اینجا ذکر شده مرجع (به طور کلی، “شرایط سرویس و خطمشی رازداری”). اگر شما تمایلی به این شرایط سرویس و خط مشی رازداری ندارید، نباید از وب سایت http://bartaryabe.com یا خدمات دسترسی داشته باشید یا از آن استفاده کنید.

 

این شرایط خدمات و خط مشی رازداری در هر زمان توسط http://bartaryabe.com تغییر می کند، هنگامی که ما در وب سایت http://bartaryabe.com پست می کنیم، موثر است و در صورت استفاده از وب سایت یا سرویس http://bartaryabe.com بعد از چنین ارسالی، موثر خواهد بود. پذیرفتن این تغییرات توسط شما است. مسئولیت شما این است که هربار که از وب سایت http://bartaryabe.com بازدید میکنید این شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی را مرور کنید.

 

شرح خدمات: استفاده از خدمات

 

استفاده شما از خدمات به صراحت محدود به استفاده غیر تجاری، شخصی مي كنيد. هر گونه استفاده برای سود تجاری به صراحت ممنوع است.

.

 

با استفاده از سرویس ما یا وب سایت http://bartaryabe.com شما این را تایید می کنید و آن را نشان می دهید:

 

(a) تمام مقالات، نظرات، نقل قولها، پست های انجمن، آزمونها، نظرسنجی ها، بازی ها، نظرسنجی ها، سوالات، اطلاعات، داده ها، متن، نرم افزار، موسیقی، صدا، عکس ها، تصاویر، ویدئو، یا هر نوع دیگر از پاسخ ها، پیام ها و یا مواد دیگر که شما به سایت http://bartaryabe.com آپلود می کنید (“محتوا”) آثار اصلی خود را می نویسند و اگر شما تصویر شخص ثالث را آپلود می کنید

 

(ب) با استفاده از وب سایت http://bartaryabe.com و خدمات، ممکن است در معرض محتوا يي قرار گیرد که غیرقانونی، مضر، تهدید، سوءاستفاده، آزار و اذیت، آزاردهنده، تقصیری، محرمانه، غم انگیز، ناخوشایند، توهین آمیز، ناخوشایند، تهاجمی از حریم خصوصی دیگران است ، نفرت انگیز، یا نژادی، قومی و یا غیر قابل انکار، و شما موافقت مي كنيد.

شما تنها مسئول تعاملات خود با سایر اعضای سایت http://bartaryabe.com می باشید. به همین ترتیب، شما نباید اطلاعات شخصی شناسایی مانند نام خانوادگی، آدرس ایمیل شخصی، نام کاربری یا رمز عبور خود را به http://bartaryabe.com یا وب سایت  سرویس های شخص ثالث، آدرس های پیام رسانی فوری، آدرس های شخصی، شماره تلفن و آدرس های فیزیکی به اعضای دیگر

 

علاوه بر این، شما نباید هر گونه اطلاعات مالی و یا انتقال الکترونیکی و یا جسمی هر گونه پول به اعضای دیگر.

 

شما تصدیق می کنید و موافقت می کنید که  http://bartaryabe.comمسئولیت یا تعهدات شما را در صورت انتخاب یا ملاقات با سایر کاربران یا اعضای سایت  http://bartaryabe.comندارد. ملاقات با غریبه ها دارای خطرات ذاتی است و شما تنها در صورت رعایت هر گونه شخص ثالث که با آن در وب سایت http://bartaryabe.com معرفی می شوید، تنها از این خطرات استفاده می کنید.

 

شما تصدیق می کنید و درک می کنید که http://bartaryabe.comبه هیچ وجه نمایش یا سوءاستفاده از پس زمینه اعضاء ما یا تلاش برای تایید اظهارات اعضاء ما نیست، یا  هر گونه بازپرداخت یا ضمانت نامه مربوط به رفتار اعضا با هر عضو فعلی یا آینده.

 

ثبت نام

برای استفاده از وب سایت http://bartaryabe.com ثبت نام لازم نیست اما برخی از خدمات ما (به عنوان مثال ایجاد آزمونها، نظرسنجی ها، مرتبا، بازی ها، نظرسنجی ها، وبلاگ ها، موضوعات انجمن) نیازمند ثبت نام به عنوان یک عضو قبل از اینکه بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید خدمات. پس از تکمیل فرایند ثبت نام، http://bartaryabe.com به شما یک حساب کاربری ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد حق شخصی، غیر قابل انتقال و غیر انحصاری برای دسترسی و استفاده از خدمات و وب سایت http://bartaryabe.com تحت شرایط و ضوابط این شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی. علاوه بر این، در هنگام ثبت نام، می توانید از طریق اختیار شما http://bartaryabe.com را مجاز به ارسال پیام های ایمیل از طرف شما برای دعوت دوستان خود به سرویس و آپلود عکس یا محتوای جدید (مقاله، مسابقه، نظرسنجی، فلش کارت، نظرسنجی، نظر و غیره) در ویدئو عکس یا متن برای افزودن به سایت. کاربران ثبت نام شده باید به عنوان «اعضا» نامگذاری شوند.

 

 

محتوا کاربر

کلیه محتویات اضافه شده، ایجاد شده، آپلود، ارسال، توزیع شده یا ارسال شده به کاربران (به طور کلی “محتوا کاربر”) به صورت عمومی ارسال شده یا بصورت خصوصی منتقل می شود، مسئولیت شخصی تنها شخصی است که این محتوا را ایجاد می کند. شما نمایندگی می کنید که تمام محتوای کاربر ارائه شده توسط شما دقیق، کامل، به روز و مطابق با تمام قوانین، مقررات و مقررات قابل اجرا است.

 

شما تصدیق می کنید که تمام محتویات، از جمله محتوای کاربر، که توسط شما از سرویس ها دیده می شود، در معرض خطر شماست و شما تنها برای هر گونه آسیب یا زیان برای شما یا هر طرف دیگری که از آن ناشی می شود، مسئول هستید. ما تضمین نمی کنیم که هر محتوایی از جمله محتوا کاربر، شما را از طریق یا از طریق http://bartaryabe.com دسترسی پیدا می کند یا دقیق خواهد بود.

 

 

 

شایستگی

وب سایت http://bartaryabe.com در نظر دارد برای خدمت مخاطبان عمومی باشد. برخی از بخش های عمومی سایت ممکن است برای کودکان زیر 18 سال (18 ساله) مناسب نباشد.

 

موارد و فعالیت های ممنوع

شما به صراحت موافقت میکنید که شما صرفا مسئول هرگونه اعمال و اعمال نادرستی که تحت ثبت نام شما رخ می دهد و شما موافقت میکنید که در استفاده غیرقابل استفاده از سرویسها مشارکت نکنید، که شامل، بدون محدودیت، استفاده از سرویسها برای انجام هر یک از موارد زیر است :

 • ثبت نام برای وب سایت http://bartaryabe.com و خدمات، اگر شما قبلا تایید نکرده اید و موافقت کرده اید که از این شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی پیروی کنید.
 • تداخل، اختلال و یا تلاش برای دسترسی غیر مجاز به حساب های دیگر در وب سایت http://bartaryabe.com یا هر شبکه کامپیوتری دیگر.
 • استفاده از وب سایت http://bartaryabe.com یا خدمات در ارتباط با هر تلاش تجاری.
 • اطلاعات شخصی شما مانند نام خانوادگی، آدرس ایمیل، آدرسهای پیام رسانی فوری، آدرسهای شخصی، آدرسهای فیزیکی و شمارههای تلفن در هر منطقه قابل مشاهده وبسایتhttp://bartaryabe.com  را ارسال کنید.
 • ارسال و یا ارائه هر گونه اطلاعات مالی و یا انتقال الکترونیکی و یا جسمی هر گونه پول به اعضای دیگر.
 • حساب های کاربری را با استفاده از ابزارهای خودکار یا تحت توضیحات جعلی یا دروغین ایجاد کنید.
 • ایجاد یا انتقال ارتباطات الکترونیکی ناخواسته مانند هرزنامه به اعضا یا ترویج هر محصول یا خدمات.
 • هرگونه نوع مواد غیرقانونی، مضر، نفرت انگیز، تهدید کننده، سوء استفاده، آزار و اذیت، اعمال ناعادلانه، توهین آمیز، ناخوشایندی، پورنوگرافی، غم انگیز، غم انگیز و یا غیر قابل انکار، همانطور که توسط http://bartaryabe.com تعیین شده است، ارسال یا ارسال کنید.
 • ارسال یا آپلود هر گونه محتوایی که برای آن شما تمام حقوق قابل اجرا را ندارید و یا حقوق مالکیت اشخاص دیگر را نقض می کنید.
 • ارسال، مشارکت و یا ارسال انواع مسابقات و یا مطالب است که می تواند آسیب فیزیکی و یا ذهنی به شرکت کنندگان و یا بازدید کنندگان وب سایت .http://bartaryabe.com
 • آزار و اذیت، تهدید و یا عمدا شرم آور و یا آسیب یا اضطراب به فرد یا گروه دیگر.
 • جمع آوری و انتشار هر گونه اطلاعات در مورد هر یک از اعضای ما.
 • هر بخشی از خدمات یا وب سایت http://bartaryabe.com را بسازید، تغییر دهید یا معکوس کنید.
 • از هر عنکبوتی، ربات، نرم افزار بازیابی، و یا هر دستگاه دیگری برای بازیابی هر بخشی از وب سایت http://bartaryabe.comاستفاده کنید.
 • اصلاح هر یک از صفحاتی که بخشی از وب سایت http://bartaryabe.comهستند.
 • انتشار، ذخیره و یا انتقال ویروس ها، کرم ها، اسب های تروجان و یا دیگر کد های مخرب و یا برنامه.
 • تشویق رفتارهایی که جنایت جنایی یا مدنی را تشکیل می دهند.
 • هرگونه قوانین یا مقررات مربوط به فدرال، ایالتی، محلی یا بین المللی را نقض کنید.
 • سوءاستفاده کودکان زیر 18 سال.
 • حریم خصوصی هر شخص را تحت الشعاع قرار دهید، شامل، اما نه محدود به ارسال اطلاعات شخصی شخصی یا غیر شخصی در مورد یک فرد بدون رضایت آنها (یا رضایت والدین آنها در مورد یک کودک زیر 13 سال).
 • اطلاعات شخصی را از کودک زیر 13 سال درخواست کنید.
 • تقلب یا دستکاری با ایجاد پروفیل های جعلی کاربر یا فعالیت های دیگر که منجر به یکپارچگی رقابت / مقالات و نقاط مورد نظر می شود، دستکاری کنید.
 • اطلاعات دروغین یا گمراه کننده را به http://bartaryabe.com، وب سایت  http://bartaryabe.comیا سایر اعضا ارسال کنید.
 • در هر فعالیت دیگری که توسط http://bartaryabe.com شناخته می شود، درگیر با روح این شرایط سرویس و خط مشی رازداری باشد.

 

حق تمیز کردن محتوا

http://bartaryabe.comحق تمیز کردن محتوا را از پایگاه داده های خود ایجاد شده توسط هر عضو در هر زمان در اختیار ما تنها و مطلقا بدون اطلاع قبلی نگه می دارد. شما تصدیق میکنید و موافقت میکنید که تنها مسئول پشتیبانگیری هر محتوایی که به وبسایت http://bartaryabe.com ارسال شده یا از طریق استفاده از خدمات دریافت شده است.  http://bartaryabe.comمسئولیتی در قبال تمیز کردن، حذف یا عدم حفظ یا ضبط هر گونه چنین محتوی ندارد.

 

 

حقوق مالکیت معنوی

خدمات متعلق بهhttp://bartaryabe.com  است، که صاحب مجوز تمامی طرح ها، متن، محتوا، کد، پایگاه داده ها، عکس ها و سایر مطالب در وب سایت http://bartaryabe.com می باشد.

 

وب سایتهای سایبری و تبلیغات

هنگام بازدید از وب سایت ما از تبلیغات شرکت های تبلیغاتی شخص ثالث برای تبلیغات استفاده می کنیم. این شرکت ها ممکن است از اطلاعات شما (از جمله نام، آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما) در مورد بازدید شما از این و سایر وب سایت ها برای ارائه تبلیغات در مورد کالاها و خدمات مورد علاقه خود استفاده کنند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این عمل داشته باشید و از انتخاب شما در مورد عدم استفاده از این اطلاعات توسط این شرکت ها مطلع شویدبه ما خبر دهيد.

 

خط مشی اختلافات حقوقی

http://bartaryabe.comبه حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می گذارد و انتظار دارد که اعضای ما هم همین کار را انجام دهند. http://bartaryabe.com به ادعای نقض حق نسخه برداری که با استفاده از وب سایت http://bartaryabe.com و خدماتی که به اداره حق تکثیر تعریف شده  http://bartaryabe.comگزارش شده است، پاسخ داده خواهد شد، که با پر کردن فرم در تماس با ما تماس گرفته می شود.

 

 

 

آدرس ما

پست ها

 

اطلاعات شخصی ما جمع آوری می کنیم

ما ممکن است در طول ثبت نام اطلاعات شخصی شما را از شما جمع آوری کنیم:

آدرس ایمیل

نام کاربری

کلمه عبور

جنسيت

تاریخ تولد

کشور محل سکونت

ایالت / استان

شهر

کد پستی و

کارت اعتباری / جزئیات پرداخت در صورت تمایل به پرداخت خدمات یا خرید

 

http://bartaryabe.comهمچنین ممکن است اطلاعات غیر شخصی که با هویت شما مرتبط است، جمع آوری کند تا به منظور بهبود و سفارشی کردن خدمات، مانند آدرس های IP و کوکی ها.

 

http://bartaryabe.comتمامی اطلاعات شخصی شما را که حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی شماست، ذخیره و پردازش می کند.  http://bartaryabe.comفروش، تجارت و یا غیره افشای اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث بدون وابسته به  http://bartaryabe.comبدون اجازه شما و یا دستورات مناسب، به جز موارد دیگر در این شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی.

 

 

از آنجا که اطلاعات حساس شما برای شما و ما بسیار مهم است، http://bartaryabe.com سیاست ها و رویه هایی را برای محافظت از اطلاعات شما اجرا کرده است. http://bartaryabe.comشبکه های داده ایمن را محافظت می کند که به صورت عمومی در دسترس نیست. در حالی که http://bartaryabe.com برای محافظت از اطلاعات شما سخت تلاش خواهد کرد، http://bartaryabe.com نمی تواند امنیت هر گونه اطلاعاتی را که برای ما ارسال می کنید و یا از ما دریافت می کند، تضمین یا تضمین کند. http://bartaryabe.com سیاست های امنیتی خود را به صورت منظم بررسی می کند و در صورت لزوم تغییرات را انجام می دهد.

 

اطلاعات شخصی دیگر ممکن است جمع آوری کنند

اگر اطلاعات شخصی توسط یک عضو دیگر از طریق یک مسابقه، پرسش و یا سایر سایت در سایت http://bartaryabe.com درخواست شده باشد، اطلاعات شخصی شما که به اشتراک گذاشته اید، به طور کامل به خطر افتاده است. http://bartaryabe.com تضمین نمی کند، بیان یا ضمنی، در مورد چگونگی استفاده از این اطلاعات هنگامی که بین دو عضو به اشتراک گذاشته می شود یا می تواند با استفاده از هر یک از فرم های مرتبط با هر گونه ارسال کاربر، به اشتراک گذاشته شود. با استفاده از خدمات، شما موافقت می کنید که http://bartaryabe.com مسئول سوء استفاده از اطلاعات مبادله شده بین دو کاربر یا اعضا نیست.

 

استفاده از اطلاعات

اطلاعات شخصی قابل شناسایی که شما ارائه می دهند ما توسط ما برای ارائه اطلاعات در مورد محصولات و خدمات موجود برای شما استفاده می شود. http://bartaryabe.com  ممکن است از برچسب های عمل استفاده کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد بازدید شما از وب سایت http://bartaryabe.com برای کسب اطلاعات در مورد محصولات و خدماتی که ممکن است برای شما مهم باشد، استفاده کنید.

 

ما ممکن است کل اطلاعات  جمع آوری شده توسط کل را با اشخاص ثالث غیر وابسته به اشتراک بگذاریم. اطلاعات جمع آوری شما را شناسایی نمی کند، بلکه براساس خلاصه ای از اطلاعات مربوط به همه کاربران است.این اطلاعات کلی به تبلیغات ما کمک خواهد کرد تا تبلیغات و خدماتی را که بیشتر مربوط به شما هستند را هدف قرار دهید.

 

سلب مسئولیت از ضمانت

http://bartaryabe.com هیچگونه ضمانتی را بدون هیچگونه ضمانتی بدون هیچگونه محدودیتی، بدون هیچ گونه ضمانت ضمانت می کند، هرگونه ضمانتنامه معیشتی برای خرید و فروش مناسب برای یک هدف خاص در ارتباط با خدمات.

 

علاوه بر این، http://bartaryabe.comهرگونه وظیفه یا مسئولیتی برای (A) دقیق، محتوای، کامل بودن، قیمومیت، اطمینان، و یا قابلیت دسترسی یا قابلیت اطمینان اطلاعات یا مواد نمایش داده شده در وب سایت http://bartaryabe.comرا رد می کند (B) رفتار هر عضو یا هر یک از کاربرانی که در وب سایت    http://bartaryabe.comحذف، ناتوانی در ذخیره سازی، عدم تحقق صریح یا تحویل به موقع هرگونه اطلاعات یا مواد و (D) هرگونه تهدید برای دریافت یا دسترسی هر گونه اطلاعات یا مواد در اینترنت از طریق سرویس یا وبسایت http://bartaryabe.com

 

برخی از کشورها یا سایر قوانین ممنوعیت انصراف برخی از ضمانتنامه را رد می کنند، بنابراین موارد فوق ممکن است به شما اعمال نشود.

 

استفاده شما از خدمات در معرض خطر است. خدمات ارائه شده بر اساس ” عنوان” و “عنوان قابل دسترس” است. http://bartaryabe.com هیچ ضمانتی ارائه نمیدهد که خدمات به طور غیرمجاز، به موقع، مطمئن، خطا، رایگان، دقیق، قابل اعتماد یا در هر شرایطی مطابق با نیازها یا انتظارات شما باشد.

 

http://bartaryabe.comهیچ نمایندگی و یا ضمانتنامه ای را ارائه نمی دهد که اطلاعات در مورد وب سایت http://bartaryabe.com  مناسب و یا قابل استفاده برای استفاده در خارج از ایالات متحده است.

 

محدودیت های مسئولیت

در هیچ شرایطی، http://bartaryabe.com، و یا مسئولین مربوطه، افسران، کارفرمایان، پیمانکاران مستقل و یا عوامل مسئول هیچ گونه عوارض مستقیم، غیر مستقیم، جرم و جرم، اتفاقی، خاص یا ناشی از آن، از جمله ضایعات برای از دست دادن سود، ضرر و زیان از استفاده یا داده ها، یا هزینه های پوشش، ناشی از یا در هر راه مرتبط با این موافقت نامه، بر اساس قرارداد، تقصیر، وظیفه شدید یا هر گونه قضیه دیگر قانون، حتی اگر ازدواج کرده است. از این امکان مطلع شده است ضایعات، از جمله ضایعات ناشی از:

(الف) استفاده یا عملکرد، تأخیر در ارائه، عدم ارائه یا عدم استفاده از سایت، وب سایت مزدور

 

(ب) هر گونه اطلاعات، نرم افزار، محصولات یا خدمات موجود یا در دسترس از طریق وب سایت مفقود .

 

شما به طور خاص موافقت می کنید که http://bartaryabe.com، درقبال مسئولین مربوطه، افسران، کارفرمایان، پیمانکاران و عوامل مستقل، مسئولیت دارند:

 

(1) دسترسی غیرمجاز به تغییر یا انتقال هر نوع انتقال یا داده، هر گونه مواد یا داده ارسال یا دریافت شده یا نه فرستاده یا دریافت نشده، یا هرگونه معاملاتی که از طریق وب سایت سایت خدمات پس از فروش یا خدمات ارائه شده یا به موجب هرگونه اطلاعات دریافتی از طریق استفاده از وب سایت و یا خدمات http://bartaryabe.com

 

(2) هر گونه تهدید، تخفیف، غرامت، محروم یا غیرقانونی یا رفتار هر شخص دیگری یا هر گونه نقض حقوق یک شخص ثالث، از جمله حقوق مالکیت معنوی است

 

(3) هر محتوایی که توسط وبسایت http://bartaryabe.com یا خدماتی توسط هر شخص ثالث ارسال و یا استفاده می شود.

 

 

شما قبول می کنید و موافقت می کنید که بدون عوارض و محدودیت های فوق الذکر، ما نمی توانیم وب سایت و یا سرویس های برتر ياب را پیشنهاد دهیم و اینگونه تبصره ها و محدودیت های مسئولیتی اعمال می شود، حتی اگر این اقدامات شما را تحت تاثیر قرار دهد. به غیر از موارد ذکر شده، برخی از محدوده ها، به هیچ وجه نمی توانند انحصار یا محدودیت مسئولیت را برای آسیب های احتمالی یا جبران ناپذیري در اختیار داشته باشند، و بنابراین محدودیت و پیش شرط های پیش رو ممکن است به این حد اعمال شود.

 

متفرقه

این شرایط سرویس و خط مشی رازداری باید مطابق با قوانین ايران اداره و تفسیر مي شود. شما موافقت می کنید که هر گونه اقدام قانونی یا اقدام بین برتر ياب و شما برای هرگونه هدف مربوط به این شرایط خدمات و خط مشی رازداری باید مطابق قوانین ايران  ارسال شود. بدون لغو هر گونه شرایط، این شرایط سرویس و خط مشی رازداری، چه در رفتار و چه در غیر ، در هر یک یا چند مورد، باید به عنوان اين شرايط ايجاب گردد. هر گونه اصطلاح، شرایط یا شرایط موجود نیست هیچ واجب الزامی نیست، مگر آنکه قوانيني باشد و به صورت کتبی اجرا شود. این شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی، بیانیه کامل و منحصربفرد از توافق طرفین در ارتباط با خدمات است و  هر گونه ارتباطات، نمایندگان، بیانیه ها و تفاهم ها، چه به صورت خوراکی یا نوشته ای، بین طرفین مربوط به خدمات است. اگر اقدامات قانونی یا عادلانه اي برای اجرای این شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ضروری باشد، طرف مذهبی حق پرداخت معقول وکیل، حسابداران و سایر متخصصان و هزینه ها  را به همراه سایر تعهدات دیگر دارد . برای ارائه یا ایجاد هر گونه حقوق ذیصلاح شخص ثالث یا هر گونه حقوق در هر نوع و هر کاربری، عضو یا دیگر طرفین یا هر شخص است .

 

تماس با برتر ياب

ما می توانیم با استفاده از اطلاعات تماس با شما در ارتباط باشيم.

 

تاریخ موثر 
این شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی آخرین بار در تاریخ 4 اردبيهشت 1396 اصلاح شد. همه حقوق برتر ياب محفوظ است.