بیماری اذیت: چرا افراد در روابط خيانت می کنند؟

یک نکته رایج وجود دارد که خیانت به ندرت موضوع اصلی (حتی یک عامل بسیار مضر است) از برخی مشکلات دیگر است. من مطمئن هستم اکثر مردم آرزو می کنند در این مورد قرار نگيرند، زیرا قادر بودن به تقلید از خيانت  آرام است. ، مانند گرفتن آنفلوانزا، حس می کنید که درمان وجود دارد. با این حال، در اغلب موارد، در خيانت درماني نيست  در عوض، سرفه مداوم است که می تواند سرما، پنومونی یا طاعون باشد.

پس چرا مردم در روابط خيانت میکنند؟

در حال حاضر، علت چیست، این سیاه چاله معروف است. گاهی اوقات، افرادی که تقلب میکنند به سادگی اينكار را انجام میدهند.گاهی اوقات، این رابطه ممكن نیست، بلکه فقط به این دلیل است که فریبکار به ازدواج را احترام نمی گذارد. این  اغلب، خیانت به عنوان بخشی از یک وب سایت عنکبوتی از چیزهای دیگري است كه رخ می دهد – یک ارتباط تبعیض با شخص دیگری که نیازهای ناخوشایندی را برآورده می کند. این نیاز، خوب … شاید نیاز به تقویت اعتماد به نفس داشته باشد و در صورت دلخواه باعث می شود افراد احساس خوبی داشته باشند، فقط برای یک لحظه. برای دیگران، صمیمیت با همسر فعلی خود اغلب اغراق آمیز است و خيانت به آنها حس ارتباط می دهد و خيانت به آنها احساس قدرت مي دهد.

درک اینکه چرا کسی فریب خورده است، ضروری است بدانیم چگونه می توانیم به جلو حرکت کنیم، اما همانطور که هر کس با صدمه و یا درد یا با خستگی متفاوت به نظر می رسد، هیچ مسیری وجود ندارد که در آن نگاه کنیم. درک میتواند یک فرایند باشد

درک تنها قدم اول است

حفظ رابطه با کسی که فریب خورده است، کاملا وابسته به اين دارد كه آیا شما می خواهید یا نمی توانید ببخشید.

دلیلی وجود دارد که فرد بتواند در رابطه با کسی که فریب خورده است باقی بماند و برخی از این دلایل نباید نادیده گرفته شود. باید ببخشید، یک سوال که قربانی تقلب اغلب می شنود، نسبی است. هر کس پاسخی متفاوت برای آن خواهد داشت. اما می خواهم  ببخشيد ، انجام این کار دشوار است با این حال، داشتن توانایی برای بخشش بسیار مهم است که حفظ رابطه ای که تحت فشار قرار گرفتنه را از خیانت نجات دهد.

 نحوه شروع:

1.  درک از اینکه چرا خیانت رخ داده است. من یک متخصص / شخص ثالثي را برای این کار توصیه می کنم، زیرا گاهی اوقات حتی افرادی که خيانت انجام داده اند، درخواست تجدید نظر دارند و به طور کامل درک نمی کنند.

2. به كسي كه خيانت كرده نگاه کنید. گاهی اوقات کسی که فریب خورده  شریک خود را نادیده می گیرد،  اين یک رفتار ناسالم است که می تواند به مشکلات بیشتری در رابطه منجر شود .

3. با فریبکار موافقت کنید که “جبران کند.” احساس خیانت، صدمه  است، اما احساس شخصی که فریب خورده است نمی تواند کمتر به شما آسیب برساند، مانند  دو بار ضربه زدن است. و رک و پوست کنده، معمولا نشانه ای است که ممکن است در برخی از عناصر اساسی وجود داشته باشد.

مردم فکر می کنند پس از کشتن افراد، هیچ تغييري وجود ندارد. اما من با زوج هایی که موفق به تحقیر و خیانت شده اند، حتی زمانی که  سال ها خيانتشان ادامه داشت، کار کرده ام.

نگهداری ازدواج پس از خیانت، می تواند کار بسیار سختی باشد. اما تنها اندازه گیری که واقعا باید انجام دهيد این است که آیا بعد از خراب شدن يك رابطه مكن است دوباره كار كند.

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.