بهترین کریستال ها برای عشق، پول و ارتباط با روح

بهترین کریستال ها برای عشق، پول و ارتباط با روح

کریستال ها دارای فرکانس های منحصر به فردی هستند که با میدان انرژی تفاوتی ندارند و می توانند ما را در تولید نوع خاصی از انرژی که با میدان جهانی است، پرورش دهند. از آنجا که همه چیز ارتعاش دهنده است، حتی اگر ما آن را با چشم غیر مسلح ببینیم، دائما شرایط را براساس خودمان جذب می کنیم.

قوانین بالاتر از جهان مانند قانون جاذبه در ارتباط با كريستال ها هستند. با گذشت زمان، مردم تجارب خاصی راجع به بلورهای خاص پيدا مي كنند. بعضی از آنها به ما كمك مي كند و برخي ديگر آرامش بخش هستند

یکی از ساده ترین راه ها برای شناختن کریستال سیستم چاکرا و رنگ هاي مربوط به آن است. به طور کلی عشق با سبز، و چاکرا قلب در ارتباط است. پول با زرد و نارنجی، مرکز اراده و اعتماد به نفس واکنش نشان می دهد.

روح ما با کریستال های روشن و سفید که با چاکرای تاج متصل می شوند، رونق می یابد. در اینجا برخی از کریستال های خاصی پیدا شده اند که برای کمک به آوردن عشق، پول و ارتباط با روح مفيد هستند.

بهترین کریستال ها برای عشق

http://bartaryabe.com

رز کوارتز – اغلب کسانی که مایل به جذب عشق هستند، نیاز به تعادل قدرتمند چاکرا قلب هستند. این انرژی تسکین دهنده است و در پاک کردن انرژی در ریه ها، قفسه سینه و قلب کمک می کند همچنين در عشق بی قید و شرط به ما کمک مي کند.

كوارتز به دليل ارتعاش بالا قوي ترين مركز عاطفي كه به طور مدام در ارتباط با محيط اطراف ما است را بهبود مي دهد و به جذب عشق كمك مي كند اين كريستال را داشته باشيد و با آن بخوابيد.

http://bartaryabe.com

Rhodochrosite (رودوکروزیت) –  انرژی معنوی به آگاهی را به ارمغان مي آورد. به ما کمک می کند که بیشتر عمل کنیم، این سنگ برای کسانی است که احساس می کنند که نیاز به درمان زخم های عاطفی دارند كاربرد دارد. این سنگ انرژی قوی را منتشر می کند که در مرکز قلب است و به شما امکان می دهد تا بیشتر خوشبین باشید.

این سنگ به کسانی که احساس ناخوشایند دارند کمک می کند تا منعکس کننده اقدامات دوست داشتنی در تعاملات باشند

http://bartaryabe.com

پریدوت – اين سنگ استفاده شده توسط رهبران مصر باستان و رم است، این سنگ باعث خوش بینی و کنار گذاشتن تفکر منفی می شود. بهتر است که در رابطه با دو کریستال تقویت کننده دیگر عشق استفاده شود.

گاهی اوقات ما نیاز به احساس اعتماد به نفس بیشتری برای جذب عشق داريم. پریدوت با انرژی خورشید همراه است و تعریف خود از اعتماد به نفس را افزایش می دهد.

بهترین کریستال ها برای پول

Citrine – احتمالا بهترین كريستال شناخته شده برای موفقیت است. فعال شدن نیروی خورشید کمک می کند تا اعتماد به نفس و قدرت را افزایش دهيم. رنگ نارنجی نیز باعث افزایش توانایی ما در آشکار شدن و راه اندازی خلاقانه با فعال شدن چاکرای ساکرال است

این کریستال به جریان فراوانی و انرژی مثبت كمك مي كند. قرار دادن آن در جایی که خورشید است می تواند آن را شارژ كند.

http://bartaryabe.com
جید – این کریستال شناخته شده در رفاه با قدرت چاکرا قلب در ارتباط است. این كريستال به عنوان شانس شناخته شده است كه  می تواند به ما در درک پتانسیل کمک کند. این امر می تواند نوعی ثروت را در زندگی ما به وسیله توازن ذهن و انرژی بدن به ارمغان بیاورد.

بهترین کریستال ها برای عشق، پول و ارتباط با روح

نه تنها به ما کمک می کند که با فراوانی روبرو شویم، بلکه خوشحال خواهیم شد، وقتی احساس می کنیم که فراوانی جامعه را به طور کلی بهبود بخشيم و از اراده و خلاقیت استفاده كنيم.

http://bartaryabe.com

Topaz – این كريستال به ما کمک مي کند تا دیدي کلی از آنچه که می خواهیم آشکار کنیم را ایجاد کنیم. انرژی خورشید با این کریستال همراه است و به ما کمک می کند تا شاداب شویم. این كريستال در رسيدن به مسير فراواني به ما كمك مي كند برای استفاده در مدیتیشن و تجسم، عالي است. همچنین می توانید با آن احساس خوشحال بودن و جذب فرصت ها از طریق نگرش خود را بدست آوريد. از آن به عنوان ذره بین ذهن نيز استفاده مي شود

بهترین کریستال ها برای اتصال به روح

Moldavite (مولالیته) – این سنگ ارتعاش بسیار زیادي دارد و به شما اجازه می دهد با ترس های ناخودآگاه خود آشنا شوید و آنها را از بين ببريد. این سنگ به عنوان سنگ صعود شناخته شده است، زیرا به شما اجازه می دهد تا بلافاصله شرایط را بیشتر درک کنید.

بهترین کریستال ها برای عشق، پول و ارتباط با روح

بسیاری از مردم آن را مورد استفاده قرار می دهند و همیشه انرژی قوی دارد. وقتی که نیاز به مراقبت از وظایف روزمره دارید، ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید اما وقتی از آمادگی تفکر و انجام کار داخلی خود استفاده می کنید، از آن استفاده کنید.

http://bartaryabe.com

Charoite – رنگ بنفش آن ما را در آوردن انرژی روحانی به ذهن كمك می کند. کمک می کند تا ترس ها را از بین ببریم و بتوانیم توانایی های معنوی خود را درک کنیم. به ما اجازه می دهد که احساس آرامش بیشتری با ناخودآگاه از تجربیات گذشته داشته باشيم

این سنگ راهي عالی برای بیدار شدن چشم سوم و گلو است، بنابراین شما می توانید با راهنماهای روحانی فرکانس بیشتري از ارتعاش را داشته باشيد.

http://bartaryabe.com

Kyanite آبی – شناخته شده به عنوان سنگ شفا دهنده و انرژی زا است. رنگ آبی آن با مرکز ارتباطات ما ارتباط دارد، بنابراین می توانیم پیام های معنوی را درك کنیم. این سنگ ارتعاش را به سرعت بالا می برد و بلوک های احساسی را از بین می برد که ممکن است شما را از اتصال به خود روحانی و آگاهی بالاتر مطلع سازد. این سنگ محافظي عالی است.

نتیجه

دنیای کریستال گسترده است و شما بر اساس شهود و تجربیات خود آنها را انتخاب مي كنيد. شهود شما می تواند به شما کمک کند کریستال را به عنوان تغییر زندگی خود انتخاب کنید.

بهترین کریستال ها برای عشق، پول و ارتباط با روح

در نهایت، اگر واقعا میخواهید کریستالها برای شما کار کنند، فکر کنید که چگونه با میدان انرژی خود ارتباط برقرار کنيد و همه چیز را انجام دهید تا بتوانید بدن خود را با هم هماهنگ کنید. این بدان معنی است که رژیم غذایی بسیار طبیعی بخورید و خود را با افراد و محیط های مثبت احاطه کنید.

از حفظ ذهن خود در حالت مثبت استفاده کنید و این انرژی ها بسیار بیشتر تقویت خواهد شد.

بهترین کریستال ها برای عشق، پول و ارتباط با روح

 

 

 

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.