بهترین اعمال بخشش برای تقویت پیوند ازدواج

بخشش بازسازی اعتماد به ازدواج و همچنین حذف شک در میان زوج ها است برای اینکه ببخشيد احتیاج به بازگرداندن ازدواج دارید. شریک آمرزنده آماده است تمام تفاوت ها را دفن کند، در حالی که شریک متخلف پذیرش مسئولیت اقدامات خود را می پذیرد. برای تقویت پیوند ازدواج، شرکا باید هر دو اطمینان کلامی و فعالیت های بخشندگی را برای اثبات عشق خودشان به همسر به کار ببندند.

فعالیت های بخشش برای همسر 

1 نامه ي عذرخواهي بنويسيد

بخشش کامل نیاز به صبر و درک درست دارد، به ویژه اگر به دلیل رفتار بی دقتی با شکست مواجه باشید. نامه ی عذرخواهی بنویسید و احساسات خود را از طریق نوشتن بیان کنید و انتشار آنها درسانه های اجتماعی و راه حل های دیجیتالی، به این معنی است که او متاسف است و مایل است به خاطر آن از صلح و اتحاد در رابطه با ازدواج تغییر کند. سعی کنید بخشش از عمق قلب شما بیرون آید.

2 همسر خود را با هدیه شگفت زده کنید

هدایا احساسات عاطفی عمیقی برای زنان نسبت به مردان ایجاد می کنند. یک هدیه، احساس گناه در قلب شریک بخشنده را از بین می برد. تاثیر آن بستگی به انتخاب هدیه دارد انتخاب دقیق نشان می دهد درک عمیق تري از نیازهای همسر و تسکین قلب داشته باشيد.

3 توجه خود را به همنوع خود تقسیم کنید

فقط زمان زندگی عشق تان را بهبود می بخشد. با شریک زندگی تان از آنچه در زندگی اتفاق می افتد صحبت كنيد و به طور كامل در پويايي رابطه تغيير ايجاد مي كند بگذاريد یک بار دیگر همسرتان احساس خاص و ارزشمند در ازدواج را احساس کند  اين یک احساس کلیدی برای بخشش است

4 نمادهای عشق برای اثبات تغییر

جمله “من عاشق تو هستم” به صورت تمام وقت خسته کننده و یکنواخت است. به دنبال روش های دیگر برای اثبات عشق به عنوان اطمینان از احساسات خود نسبت به همسرتان باشید. در اینجا نکاتی وجود دارد:

  • تاريخ ازدواجتان را به ياد بياوريد
  • تعطيلات به سفر برويد
  •  (برخی از فعالیت های غیر معمول را انجام دهيد)

فعالیت های بخشش برای همسر

1 تلاش ها براي قدردانی 

برای شریک زندگیتان نامه معذرت خواهی بنویسید زيرا باعث تایید و قدردانی از تلاش های متقابل مي باشد وقت آن است که یک نامه متشکرم براي او بنويسيد تا روح خود را بالا ببرد و پیشنهاد خود را برای تعهد در ازدواج ثابت کنيد. هرگز اقدامات کوچکی در سفر به سوی بخشش را نادیده نگیرید، این تفاوت را ایجاد می کند.

2 در فعالیت های سرگرم کننده شرکت کنید

وقت آن است که یک بازی را با هم انجام دهيد، در طبیعت راه بروید به شما كمك مي كند تا از بين رفتن احساسات صدمه ديده را بازسازي كنيد در طول این مدت تلاش برای درک بهتر همسرتان از طریق فعالیت های پرشور به یک دیگر نزدیک تر می شود. در واقع، شما می توانید برخی از خصوصیات مثبت همسر خود را که در بازسازی ازدواج حیاتی است، یاد بگیرید.

3 هر امتیازي را که از بین برده اید بازگردانید

به عنوان یک نتیجه از احساسات صدمه دیده، ممکن است برخی از مزایا را که به شریک زندگی تان زیاد است، خارج كنيد. اگر شما همچنان این شیوه زندگی را ادامه مي دهید، این نشانه اي واضح است که هنوز در قلب خود تلخی دارید اگر احساس بدی برای بخشندگی دارید چطور می دانيد در حال بهبودي هستيد؟

4 زمان برای گفتگو صمیمی ایجاد کنید

احساسات صدمه ديده بین زوج ها فاصله مي اندازد شما قبول میکنید که ببخشید این زماني برای شریک زندگی تان برای به اشتراک گذاشتن احساسات است. از کلمات قدرتمند برای قدردانی شریک زندگی خود استفاده كنيد تجربه ای عاشقانه برای شروع بخشش حياتي است.

5 تغییرات جدید در همسر خود را پشتیبانی کنید

شریک زندگی تان برای نگرانی شما تلاش می کند؛ درک براي تغییر هرگز فورا نمی آید یک تغییر پایدار روند تدریجی است؛  ارزش گذاری تغییرات مثبت را تکمیل می کند.

بخشش نیاز به ارتباطات کلامی و غیر کلامی دارد، هر دو طرف يكديگر را حمايت مي كنند تا بهتر شوند. گاه تغییرات اجتناب ناپذیر است؛ صبر و دعا کنید امیدوارم عشق دوباره احیا شود!

منبع
برتر ياب