بررسي ويلا: آلانیا، ترکیه

آلانيا ،جنوب شرقي تركيه

خوشه ای از ویلاهای 4 خوابه خصوصی در رنگ آفتاب پرتقالي و پوشیدنی هايي با ستون های سفید رنگ روشن و تازه در برابر پالت رنگ سبز و قهوه ای کوه های توروس ظاهر می شود. داراي استخر و باغ ( درختان ليمو و پرتقال )، به طوری که تمام امكانات ويلا بی نظیر و آماده براي هر روز هستند

مکان در راه دور است و کرایه ماشین ضروری است. شهر آلانیا تنها در حدود 10 دقیقه رانندگی از طریق سیم پیچ، گاهی اوقات جاده شیب دار،  تپه ای با مركز شهر فاصله دارد. اگر چه این می تواند در ابتدا کمی دلهره آور باشد ، اما به محض دیدن دریای مدیترانه  اتاق خوابها و اطراف استخر به زودي ازبين مي رود.

برای کی سفر كنيم؟

اين مکان از  تپه ها، دور است و مكاني است براي حفظ حريم خصوصي و احساس فرار از يك شهر شلوغ و ماشيني براي زوج ها و خانواده هايي كه مي خواهند زمان زيادي را باهم سپري كنند.

محل اقامت

رویای ویلا، آلانیا: اتاق خواب

دیوارهای سفید شده و سنگ مرمر در سراسر اتاق فضاي زندگي بخشي را براي شما به وجود آورده است چهار اتاق خواب حس آسایش و راحتی را بهتون مي دهد. اتاق خواب اصلی شامل یک جکوزی و دو حمام است.

امکانات

رویای ویلا، آلانیا: استخر با منظره پانوراما

خوش آمدید دوستانه همیشه اطمینان است و بنابراین شما توسط کیت، که به طور کامل برای این شرکت کار می کند، برای کمک به دست، کلید های دستکاری و نمایش در اطراف ویلا، ملاقات خواهید کرد.

آشپزخانه باز و اتاق ناهار خوری کاملا مجهز شده است از جمله ماشین ظرفشویی، و هر چند که در اجاره وجود ندارد، یک BBQ برای استخدام برای غذا خوردن در فرسکو وجود دارد. تلویزیون صفحه نمایش دارای چند کانال زبان انگلیسی است.

این استخر از اتاق نشیمن با چندین سایبان در هر دو طرف قابل دسترسی است.

غذا و نوشیدنی

یک سوپرمارکت كه چند دقیقه با رانندگی از هتل فاصله دارد در کنار جاده کوه وجود دارد . با این حال بهتر است که از یک سوپرمارکت اصلی كه در مسیر فرودگاه است استفاده كنيد .  ویلا 5 ستاره براي تعطیلات با وسايل نقل و انتقال (رايگان) كه می توانيد یک لیست خرید دستی با کلمات ترکی ارائه دهيد تا خريده شود و به شما درب ويلا تحويل مي دهند.

در نزدیکی ويلا؟

شهر آلانیا و سواحل آن در حدود 10 دقیقه فاصله دارند. با این حال، یک سوپرمارکت کوچک و یک رستوران چند دقیقه ای در اطراف وجود دارد.

در آلانیا و اطراف آن  گشت و گذارهای متعددی است. اینها در کتابی که در اتاق غذاخوری پیدا می کنید لیست شده است و شما مي توانيد آنها را پيدا كنيد.

واي فای در دسترس است

بله و رایگان است.

بهای اتاق

از 50 پوند در هر شب.

برای بزرگ شدن روی تصویر کلیک کنید:

رفتن به  آنجا؟

با هواپیمایی مسافربری و تورها برنامه ریزی كنيد.

 

منبع
برتر ياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *