ايده هاي رمان نويس معروف (Anaïs Nin) در مورد صميميت

ايده هاي رمان نويس معروف (Anaïs Nin) در مورد صميميت

Anaïs Nin، یکی از مشهورترین رمان نویسان قرن گذشته، مواردي را براي داشتن ازدواج بزرگ یاد مي دهد. رمان های معروف و کوتاه عشق و جوهره ي صمیمیت واقعی را به تصویر مي كشند و ایدئولوژی را بیان مي كنند که درک شریک را در سطح عمیق تر و همچنين ارزش بیشتری نسبت به جسم فیزیکی مي دهد. اگر شما در ازدواج خود صمیمیت را از دست داده ايد، باید ایده های Anaïs Nin را در مورد عشق و درک بخوانید.

ايده هاي رمان نويس معروف (Anaïs Nin) در مورد صميميت

برای صمیمیت در ازدواج، ازدواج خود را درک كنيد

صمیمیت این است که شريك زندگيتان آن را به طور كامل درك كند. آیا اخیرا احساس خستگی کرده اید؟ یا احساسات همسرتان را درك نمي كنيد؟ اين ها چیزهایی هستند که ما نمی خواهیم کسی بداند. اما این ها چیزهایی هستند که می توانند پیوندي عمیق بین دو نفر ایجاد کنند. اگر خودتان را با عمیق ترین ترس ها در میان بگذارید، از خودتان سوال مي کنید. آیا او را کمتر دوست دارید؟ يا نه؟

فقط داشتن عشق كافي نيست 

اکثر مردم فکر می کنند عشق قبل از هر چیز دیگری پیش می آید. در صورتي كه اشتباه فکر می کنند. ازدواج تنها بر روی عشق ساخته نمی شود. بله، عشق عنصري ضروری از هر رابطه است، اما غیر قابل پیش بینی و مشروط است. با گذشت زمان، ممكن است از بين برود و ممکن است باعث ایجاد شک و تردید در پایه های ازدواج شود.

با این حال صمیمیت و درک، پایه و اساس مشارکت در شادمانی است. به گفته نین، عشق بدون اجزاء ضروری خود مانند صميميت نمی تواند وجود داشته باشد. اگر واقعا میخواهید عشق ماندگار ایجاد کنید، ابتدا باید فهم متقابل را ایجاد کنید و برای ایجاد درک متقابل نیاز به صمیمیت دارید.

ايده هاي رمان نويس معروف (Anaïs Nin) در مورد صميميت

کلماتي از رمان فرانسوی

با توجه به گفته هاي نین، رابطه اي بايد وجود داشته باشد که در آن قدرت صمیمیت شما برای غلبه بر ترس از رد یا ناکافی بودن وجود داشته باشد. در حالی که ممكن است این ترس ها در سطح عمیقتری وجود داشته باشند، دیگر قابل توجه نیستند. ممكن است برای برخی از زوج ها چندین سال طول بکشد تا به این نقطه برسند، برای دیگران نيز هفته ها صرف شود. بعضی از افراد به عنوان یک کودک مورد آزار قرار گرفته اند. برخی روابط نامناسبی دارند. و دیگران از یک تصویر بدن منفی رنج می برند.

این مسائل دشمن صمیمیت هستند، زیرا اجازه نمی دهند شما صميمت را درك كنيد و دچار بحث و جدل مي شويد: عشق تنها در صورتی وجود دارد که صمیمیت وجود داشته باشد، اگر هیچ عشقي وجود نداشته باشد صمیمیت نيز نمی تواند وجود داشته باشد. با وجود نقصهای خود، خودتان را برای اینکه کسی هستید، قبول کنید. خودتان را ببخشید تا اشتباهات تان را مرتکب نشوید و به دیگران آسیب نرسانید و بالاتر از همه، متوجه شويد که حل این نواقص شما را منحصر به فرد می کند.

به طور خلاصه، متعهد به رابطه شخصی با خودتان هستيد.

به گفته معروف آنیس نین: “ارزش ارتباط شخصی  ایجاد صمیمیت است … و صمیمیت باعث فهمیدن … و فهمیدن باعث عشق مي شود.”

 

منبع
برتر ياب