انواع آرايش چشم عروس

انواع آرايش چشم همراه با تصوير

 

 

http://bartaryabe.com

 

برای بعضی ها، استفاده از آرایش چشم به معنی استفاده از خط چشم و ريمل مژه و ابرو هست اما توسط آرايشگران حرفه اي  مي توانيد حالت هاي زيادي را از آن خارج كنيد و شكل دهيد.

در اینجا برخی از آرایش هاي چشم كه به صورت چشم گيري بر صورت شما تاثير مي گذارد  در اينجا چند مورد از آرايش ها را براي شما آورديم.

http://bartaryabe.com

 

طلايي كم رنگ

رنگ های صورتی اغلب بر گونه ها و لب ها پوشش مي گيرند، اما وقتی که روی پلک ها بزنيد به سايه هاي طلايي خيره كننده اي تبديل مي شود  و ظاهری بی نظیری ایجاد می کنند که به چشم ها  حالت خاصي مي بخشد .

 

http://bartaryabe.com

آرايش ظريف

60 ساله  آرایش  با الهام گرفتن از آرایش صورت ، دراماتیک شده استاما هنوز هم زنانه و ظريف هست اين آرايش به طوري هست كه خط چشم نازك تر و سايه پلك تيره تر هست.

 

 

http://bartaryabe.com

خط چشم كلاسيك

خط چشم کلاسیک دودی با  یک سایه چشم تیره و ترکیب آن در سراسر پلک و کمی كشيدن به سمت بالا در چشم مشخص مي شود. اين حركت چشم هاي شما را بزرگ تر مي كند و يك چشم انداز زيبا از آرايش شما به وجود مي آورد.

 

 

http://bartaryabe.com

شکلات دودی

مداد چشم دودی براي آرايش هاي شكلاتي عاليه  اين يعني  کمی نرمتر از رنگ چشم سیاه و سفید دودی کلاسیک است، هر یک از عروسها به دنبال زیبایی آرایش هستند.

 

 

http://bartaryabe.com

چشم دودی الهام گرفته از عربستان

یک خط چشم که مخلوط است با سایه شکلاتي و خط چشم تيره و كلفت كه همه چشم را در بر بگيرد با زمينه دودي  خط چشم عربي تمام عيار است.

 

http://bartaryabe.com

 

طلایي

سايه طلايي براي چشم هاي با پوست  قهوه اي و بزرگ شگفت انگيز است.

 

http://bartaryabe.com

 

رنگ گرم

هنگامی که یک پوستتان شفاف  نیست، کل پوست خود را با یک سایه فلزی طلایی درخشان كنيد.لايه هاي سياه و سفيد روي چشم آرايش شما را پر زرق و برق مي كند.

 

http://bartaryabe.com

 

برنزي

در روز عروسی خود رنگ های مس، برنز، طلا را به كار ببريد. . این رنگ ها مناسب رنگ های زیتوني یا برنزه است و به خوبی با گونه ها و لب ها سازگاري پيدا مي كند.

 

y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *