اسرار ازدواج موفق

شکی نیست که عروسی  نقطه عطف بزرگی برای روابط شما است، و اين نهايت يك روز در زندگي شماست در اينجا هفت اسرار براي ازدواج موفق را مي آوريم.

 

واقعیت

اينكه تمام وقت پول و تلاش خود را براي روز عروسيتون بگذاريد خيلي منطقي هست و همكاري با دوستانتان و خانواده براي مشورت د ركارهايتان امري طبيعي است با اين حال فقط 35 درصد زوج ها همه پول و تلاش خود را در ازداج شان سرمايه گذاري مي كنند.

شما تم رنگ، لباس را انتخاب کرده اید و ساعت های بی شماری در هماهنگ، تحقیق و تماس با فروشندگان براي خريدن به روز ترين ها براي روز عروسي خود هستيد اين يك نشانه از تعهد مادام العمر براي روز شريك زندگيتان هست  با اين حال شما درباره ي مدل موها و محل برگزاري عروسيتان و عكاس و نوع عكس ها و اينكه ماه عسل كجا بريد برنامه ريزي مي كنيد و سوالات زيادي در ذهنتان هست. 

صحبت

خیلی خوب  است که بنشینید و درباره کیک  وطعم دهنده ای که می خواهید در پذيرايي عروسی بخورید صحبت کنید، اما شما باید زمانی را کنار بگذارید که در آن شما و همسرتان درباره ي عكس هاي عروسيتان صحبت كنيد . شما لازم نیست ساعت ها  در مورد هر جزئیات جزئی صحبت کنید، اما هر زمان که فرصتی برای صحبت در مورد آینده وجود دارد، شروع به بحث کنید تا مطمئن شوید که شما در همان بحث هستيد.

 

مصالحه

قابل درک است که هیچ دو زوج در یک زمان  100٪  نیستند. یکی از کلید های ازدواج موفق، یادگیری نحوه و زمان سازش است. هرگز نبايد برنده و بازنده روشن باشد. برنامه ریزی عروسی می تواند زمینه خوبی برای تمرین مهارت های همسر داري در زمينه   مصالحه باشد!

پول مهم است

یکی از بزرگترین اختلافات با زوج های متاهل، امور مالی است. قبل از اینکه روابطتان جدي شود از رابطه خود با پول بحث کنید. آیا شما بي پول بزرگ هستید؟ آیا شما وسواس فیزیکی دارید؟شما باید درباره اینکه اهداف مالی شما چگونه می تواند به رابطه یک زن و شوهر  كمك كند بحث كنيد.اينكه چطور در صرفه جويي در پول خانه كنيد و براي رسيدن به اهداف مشتركتان در خانواده چطور بايد پس انداز كنيد حتما بايد اتفاق نظر داشته بايد.

 

طرف مقابل

وقتی انتخاب می کنید که چه کسی  را دوست دارید جشن روز عروسی خود را انتخاب کنید و به بررسی افرادی که در طول زندگی خود ازدواج کرده اند و در جشن عروسيتان شما را حمايت مي كند و ظهور دارند ارتباط و تماس برقرار كنيد.  

 

هرگز تصور نکنید

مهم نیست که چقدر شما شریک زندگی خود را می شناسید، بهتر است همیشه بپرسید که چگونه احساس می کنند و افکار خود را چگونه سر و سامان مي د هيد مهم هست . حتی زمانی که همه چیز به خوبی پیش میرود، هرگزفكر نکنيد که آنها می دانند چقدر آنها را دوست داريد – به آنها بگویید که آنها اغلب می توانند بفهمند. قدرت مثبت همیشه بر منفی غلبه خواهد کرد.

 

جستجوی کمک

اگر به سختی در مورد بعضی از جنبه های جدی تر  ازدواج آینده خود صحبت کنید، به مشاور یا کمک والدین یا دوستان احتیاج داشته باشید ممکن است بتواند به شما در ر باز کردن خطوط ارتباط کمک کند.

 

احساس نمی کنید که می توانید همه چیز را برنامه ریزی کنید

در حالی که همه چیز خوب  است تا در مورد  آینده ازدواج خود صحبت کنید.

 

y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.