ازدواج با زن جوانتر: جوانب مثبت و منفی

ازدواج با زن جوانتر

شما عشق زندگی خود را ملاقات کرده اید. او همه چیزهایی است که همیشه در یک شریک زندگی مي بينيد: پر جنب و جوش، زیبا، هوشمندانه، خنده دار و مهمتر از همه او با عشق و تحسین به شما نگاه می کند.

او نیز به مراتب جوانتر از شما است. امروزه اختلاف سنی در میان زنان بیش از حد بزرگ نیست.

برخی از مزایای ازدواج با زن جوان؟

1 مزیت آشکار: او جوان و قدرتمند است

به احتمال زياد انرژی و شادی را در زندگی به مرد مسن تر انتقال می دهد. این تاثیر مثبتی بر سلامت و رفاه شما دارد. همسر جوان مدام در خانه نمي نشيند او شما را از خانه بيرون مي آورد تعطيلات آخر هفته افراد سالخورده قدم زدن است ولي زن جوانتر سفر كردن را دوست دارد و شور و شوق براي كشف جهان دارد و شما را به ديدن و تجربه با چشم انداز جديد رويرو مي كند

2 او فوق العاده جذاب است

میل جنسی شما که مدتها در خواب بوده بیدار شده است و دوباره تجربه 14 ساله را تجربه می کنید.

3 با روند جدیدی روبرو خواهید شد

قبل از اینکه با همسر خود ملافات كنيد در زندگي مجازي 100 برابر پرجنب و جوش تر از زندگي عادي بوديد بچه ها و پدربزرگ و مادربزرگ شما نمی توانند باور کنند که تا به امروز در فن آوری های جدید هستید.

4 شانس پدر شدن را داريد

با یک زن جوان بارور، می توانید تجربه پدر شدن را داشته باشيد این فرصت برای والدین مي تواند یک زندگی باور نکردنی و تجربه تعمیق در روابط را داشته باشد. تبدیل شدن به پدر فرصتی برای جوان و فعال ماندن را فراهم کند.

برخی از معایب ازدواج با یک زن جوان؟

1 ممکن است با شما خسته شود

مطمئنا، شما امنیت مالی او را فراهم مي كنيد. اما گاهی اوقات زودتر از او به رختخواب مي رويد كارهايي مي كنيد كه جوانان مايل به انجام آن نيستند ممكن است نگران شويد كه او نمي تواند انرژي خود را هدر دهد يا در واقع او خودش نيست و از لحاظ فيزيكي نمي توانيد يك مرد واقعي باشيد

2 ممکن است با او خسته شويد

ممكن است در آینده با همسر جوان خود خسته شوید. فرهنگ یکساني نداريد. سلیقه های موسیقی شما بسیار متفاوت است. او همیشه در آیفون است و تمایلي به خواندن کتاب ندارد. نارسایی او می تواند آزار دهنده باشد.

3 ناراحت کننده از درک دیگران از رابطه 

آیا مردم به شما دو نفر نگاه می کنند و از اینکه مانند دختر شما هست، تعجب می کنند؟ آیا شما می ترسیدید که فکر کنند به خاطر پول همسر او شده ايد؟

4 مردان جوان تهدید می کنند

در حالی که می دانید همسر تان شما را دوست دارد، صدایي در سرتان به شما می گوید: یک روز او با کسی بهتر و با استقامت بیشتری مواجه خواهد شد از توانایی خود برای حفظ همسرتان خوشحال نیستید. حس حسادت در شما بيدار مي شود و این رابطه شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

5 داشتن زن جوانتر باعث می شود شما احساس قديمي كنيد

شما می خواستید یک زن جوانتر داشته باشید تا بتوانید احساس جواني کنید. اما در واقع، باعث می شود احساس پيري کنید. هنگامي كه جوان بوديد طبیعت پر انرژی و شگفت انگیزی داشتيد. او دوباره شما را جوان احساس می کند و این احساس را دوست دارد. اما اکنون زمان گذشته و نشانه های اجتناب ناپذیر پیری را نمی توان نادیده گرفت. در واقع با داشتن زن جوان جاودانه نمي شويد

به طور کلی، صرف نظر از تفاوت سن، تمام روابط یکسان هستند. اگر رابطه شما بر اساس عشق، اعتماد و ارتباطات باشد، شما و همسر جوان تان درست مثل هر زوج خوشبخت دیگر خواهید بود. مهم ترين چيز لذت بردن از یکدیگر است.

منبع
برتر ياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.