آیا سینتیا بیلی و پیتر توماس واقعا جدا شده اند؟

سینتیا بیلی و پیتر توماس

منابع تایید کرده اند که ستارگان واقعی آتلانتا، سینتیا بیلی و پیتر توماز پس از 5 سال ازدواج، برای جدایی به دادگاه می روند. TMZ گزارش مي دهد که این زن و شوهر به طور جداگانه زندگی می کنند، سینتیا در آتلانتا و پیتر در شارلوت.
این زن و شوهر طي نمايشي با اندی کوهن با يكديگر هم بازي شده بودند. آنها هر دو اعتراف کردند که به طور جداگانه زندگی می کنند، اما با جدایی خود موافقت نمی کنند. پیتر مي گويد “من عاشق همسرم هستم”.

مشکلات پیتر و سینتیا

با توجه به TMZ، سینتیا افشا کرد که او ارتباط صافي با پیتر ندارد. این دو نفر به دلیل جدایی خود از کسب و کارشان همديگر را سرزنش می کنند. “روابط آنها پیچیده است. آنها پنج سال ازدواج كرده اند، و از هشت سالگی رفت و آمد خانوادگي داشتند آنها زن و شوهر واقعی در آتلانتا هستند که در واقع ازدواج کرده اند. سینتیا مي گويد ازدواج ما سنتي بوده است
سینتیا ادامه داد که نمایش تنها چیزی نیست که موجب اختلاف بین آنها شده است، مسائل دیگري نیز وجود دارد. رابطه آنها تحت تأثیر مسائل مالی، قانونی و خیانت قرار گرفته است.

آیا ازدواج سینتیا و پیتر زنده خواهد ماند؟

پیتر تصدیق کرده است که به سینتیا خيانت كرده است. او حتی در یک فیلم با یک زن جوان هم بازي بدي داشته است. سینتیا حتی به این خبر تکان دهنده اشاره کرده و آن را “نامناسب” دانسته است.
سینتیا قبول کرده است که ازدواج شان کامل نیست. آنها همواره با هم هستند و تلاش می کنند تا رابطه خود را بازسازی کنند.

منبع
برتر ياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.