آیا بازسازی پس از خیانت ممکن است؟

آیا بازسازی پس از خیانت ممکن است؟

خيانت یکی از دلایل اصلی طلاق است. پس از يك مدت، رابطه زناشویی دشوار مي شود. غم و اندوه و خشم زيادي در اطراف این وضعیت وجود دارد. پس از گذشت زمان،ممكن است روابط و عشق از بين برود. زوج ها اغلب سعی می کنند با توجه به موضوع ازدواج خود را نجات دهند و بهترین کار را برای به دست آوردن آن انجام دهند. با این تلاش ها، زوج ها می توانند با موفقیت از خیانت بيرون بيايند.

آیا بازسازی پس از خیانت ممکن است؟

بحث در مورد موضوع

زنده ماندن پس از خیانت با گفتگو آغاز می شود. هنگامی که خیانت شناخته مي شود، همسران در مورد آن صحبت مي کنند. این گفتگو ممکن است یکی از سخت ترین گفتگو ها باشد اما باید انجام شود. در طول این گفتگو همه چیز باید روی میز قرار گیرد، از جمله جزئیات مربوط به امور (چه کسی، چرا، چه مدت) و احساسات باید بیان شوند.

این اولین صحبت است که احتمالا شدید هم است، اما مهم است که ارتباط را امکان پذیر كند. شما باید احساسات خود را در نظر بگیرید و اجازه دهید به عنوان یک راه حل شناخته شود. هدف این است که تصمیم بگیرید چه قدم هایی برداريد

آیا بازسازی پس از خیانت ممکن است؟

اقدام 

مشاوران زیادی برای مقابله با خیانت و بهبودي آن هستند. نکته اصلی این است که مشاوره کمک كننده است. در واقع، این یکی از بهترین توصیه هاست. مشاوره نه تنها به زوج ها فرصت می دهد که ازدواج خود را نجات دهند، بلکه علل خیانت را شناسایی می کند. هنگامی که زن يا شوهري خيانت مي كنند، اغلب نتیجه یک مشکل اساسی مانند قطع ارتباط احساسی یا نارضایتی جنسی دارند.

با مشاوره، زوج ها می توانند اعتماد ایجاد کنند، مشکلات اساسی را حل کنند، ازدواج را ببخشند و در نهایت نجات يابند. حضور یک واسطه بحث در مسیر را درست می کند و هر مکالمه ای را بیشتر مورد هدف قرار مي دهد.

آیا بازسازی پس از خیانت ممکن است؟

فعال باشید

زوج های متاهل خیانت كار، باید در جهت بهبود روابط خود تلاش کنند. در این مورد تمركز اصلي بازسازی اعتماد و تعمیر اتصال است. برای انجام این کار، بايد رفتارها و پویایی ها تغییر کنند. کل فرآیند یک سفر است، اما ارزش دارد.

یک رابطه می تواند تا خیانت ادامه يابد. فقط این که هر دو طرف باید باز و صادق باشند.

منبع
برتر ياب