آيا ازدواج شما خوب است؟

ازدواج “خوب” ازدواجي است كه همه دوست داريم داشته باشيم. متاسفانه اصطلاح “خوب” معانی مختلفی دارد بنابراین رسیدن به آن سخت است. ازدواج خوب برای شما چیست؟ داشتن رابطه جنسي زياد؟ بدون وقفه رفتن به تعطيلات؟ داشتن بچه های ناز؟ داشتن خانه افسانه ای، همه این عناصر به نظر عالی می رسند اما آیا شما و همسرتان باید ازدواج “خوبي” داشته باشید؟ آیا صادقانه مي توانيد بگوئید اگر این عناصر دقیق را به ازدواج خود اضافه كنيد، ازدواج تان خوب مي شود؟

چیزهایی که باور داریم “ازدواج خوب” مي شود

همه ما ايده هايي در مورد آنچه كه در ازدواج مي خواهيم داريم. کسانی که ازدواج کرده اند می توانند این حقیقت را تایید کنند که هیچ عوامل ناشناخته ای در زمانی که دو نفر تصمیم به پیوستن به زندگی دارند، شما را آماده نمی کند. ازدواج “خوب” غیرممکن نيست. در زير برخی از عناصری که باید در رابطه وجود داشته باشد در زير هستند.

دوستی

فردی که ازدواج کرده است باید کسی باشد که از گذراندن وقت خود لذت ببرد. نه لزوما تمام زمان خود را، بلكه مقداري از زمان خود را صرف ازدواج كند.

اعتماد

فردی که ازدواج کرده است باید کسی باشد که به آن اعتماد كنيد. قلب، پول، سلامت و اسرار همه آسیب پذیر هستند. در ازدواج هیچ کمکی در جدایی وجود ندارد، باید بدانید همه چیزهایی که نزدیک عزیزان خود نگه می داريد مورد سوء استفاده، رها شدن و یا آسیب قرار نخواهند گرفت. این یک مفهوم دشوار برای بسیاری از مردم است.

عشق

نوع عشق همیشه در حال تغییر است، نمی دانید که آيا می توانید بدون این شخص عشقي داشته باشيد يا نه. این نوع از عشق جالب است زیرا چند روز ممکن است آن را نداشته باشید و می ترسید که اتفاقي براي آن افتاده باشد

4 احساس 

احساس عامل شگفت انگیزي است كه به فرد ديگر متصل مي شويد. فقط به یاد داشته باشید هر دو شما چیزهای دیگری داشتید که انجام می دادید. مکانهایی که مي رفتيد، افرادی که مي شناختيد، هیچ ارتباطی با همسرت ندارد. این بخشی از چیزی است که در ابتدا باعث افتخار شما شد. هنگامی که ازدواج کردید نمی توانید این کار را انجام دهید.

عناصر لازم برای ازدواج “خوب” به هنگام پیشرفت ازدواج آگاهی است.

منبع
برتر ياب