آموزش خطوط دست و انگشتان

آموزش خطوط دست و انگشتان

 

http://bartaryabe.com

خواندن خطوط دست مهمترین كار است حتي مانند خواندن ریاضیات است. خطوط دست معمولا شخصیت فرد را مشخص می کند. عمدتا سه خط اصلی برای خواندن وجود دارد: خط زندگی، خط عشق و خط سر. علاوه بر این، برخی از خطوط جزئی نیز وجود دارند که در خواندن سرنوشت شما دخيل هستند مانند خط ازدواج، خط مرگ، خط خورشید، خطوط كودك، خط پول، خط بهداشتی، خط سفر، خط دستبند. بیایید نگاه کنیم که این خطوط به طور جداگانه چه هستند.

آموزش خطوط دست و انگشتان

سه خط عمده 

خط زندگي

http://bartaryabe.com
خطي است كه از لبه کف بین انگشت شست و انگشت اشاره به پایه انگشت شست مي رسد این نشان دهنده نیروی فیزیکی و انرژی فرد است. همچنین، نشان می دهد که آیا در تمام طول عمر، حوادث یا بیماری های جدی رخ خواهد داد يا خير.

خط سر 

http://bartaryabe.com

خط سر از لبه کف بین انگشت شست و انگشت اشاره شروع مي شود و در سراسر کف دست در قسمت وسط زير خط زندگی و بالاي خط قلب است. عقل، باور، نگرش، توانایی تفکر، ظرفیت فشار، توانایی خلاق و همچنین توانایی حافظه و کنترل را نشان می دهد.

خط قلب

http://bartaryabe.com

خط قلب (يا خط عشق) بالای خط سر از  لبه کف دست انگشت کوچک است، كه در سراسر کف دست وجود دارد و در زیر انگشت میانی یا انگشت اشاره یا جایی هست که آنهابه هم می پیوندند. این خط معمولا نگرش فرد به عشق و کیفیت عشق را نشان می دهد. این که آیا شما عاشق هستید یا نه، احساسات شما پیچیده است یا ساده، اگر زندگی عشق شما با همسرتان هماهنگ باشد و اینکه آیا شما می توانید یک رابطه شخصی خوب داشته باشید، همه می توانند از اين خط شروع شوند.

خط ازدواج 

http://bartaryabe.com

ازدواج (خط ارتباط یا خط مقاربت) زیر پایه انگشت کوچک بالای خط قلب قرار دارد. این خط به طور عمده وضعیت زندگی ازدواج شما، رابطه عشق، زمان ازدواج و همچنین نگرش شما نسبت به عشق را نشان می دهد. خط سرنوشت (خط حرفه ای) یک خط عمودی است که از کف دست به سمت پای انگشت میانی مي رسد كه نقطه شروع آن می تواند از نقطه پایه کف دست باشد (اکثر مردم آن را از قسمت میانی می بينند). این خط به طور عمده ثروت حرفه و یا شغل را نشان می دهد. شما می توانید تغییرات حرفه ای خود را در طول زندگی خود و همچنین توانایی های خود در کار را پیدا کنید.

آموزش خطوط دست و انگشتان

خط خورشید

http://bartaryabe.com

خط خورشید. به طور عمده توانایی، استعداد و محبوبیت را نشان می دهد که ممکن است منجر به موفقیت شود. بنابراین، آن نیز خط موفقیت است. این خط مانند خط “سرنوشت ” است که می تواند سرنوشت را تقویت کند.

خطوط كودك

http://bartaryabe.com

خطوط كودك خطوط عمودي زير پايه انگشت كوچك و بالاتر از خط ازدواج هستند. آنها نشان می دهند که چه تعداد فرزندان یک فرد به احتمال زیاد در زندگی و وضعیت زندگی آنها وجود دارد. خطوط عمیق مشخص شده نشان دهنده تولد فرزندان پسر هستند در حالیکه خطوط کوتاه، باریک و کم عمق نشان دهنده تولد بچه های دختر هستند.

خطوط پول

http://bartaryabe.com

خطوط پول خطوط راست واقع در زیر حلقه و انگشتان کوچک قرار دارند. اگر خطوط بسیار، عمیق و مستقیم باشند، نشان می دهد که شما هوشمند هستید، و در سرمایه گذاری خوب هستید و می توانید ثروت ایجاد کنید. برای قضاوت در مورد اینکه چه مقدار ثروت شخصی داريد، خط پول کافی نیست. نشانه های بسیاری وجود دارد که تصمیم می گیرند كه زندگی شما غنی هستند.

خط سلامت

http://bartaryabe.com

خط بهداشتی هیچ جایگاه ثابتي براي نقطه شروع ندارد. این خط می تواند از پایه انگشت کوچک آغاز شود و در سراسر کف دست تا پایه انگشت شست قرار بگيرد. همچنین، می تواند تحت خط قلب شروع شود و بدون پیوستن به خط زندگی به پایان برسد.  خط سلامت نیز خط ناسالم نامیده می شود. این معمولا در دست فردی است که به اندازه کافی سالم نیست. اما، این بدان معنا نیست که انواع خطوط بهداشتی بد هستند. خط مستقیم بدون لمس خط زندگی معمولا نشان دهنده یک وضعیت سلامت خوب است.

خط سفر

http://bartaryabe.com

خطوط مسافرتی، که از لبه کف دست در پایه شروع می شوند، خطوط رو به بالا یا افقی هستند كه در نیمه پایین خط زندگی هستند. گفته می شود که خطوط مسافرتی به خاطر تحصیل، کار در خارج از کشور و یا مهاجرت به خارج از کشور به دلیل ازدواج، فرصت های سفر یا زندگی در خارج از کشور را به طور دائم نشان می دهد.

خط دستبند Line

http://bartaryabe.com

دستبند (همچنین به عنوان خطوط Rascette یا خط مچ دست شناخته می شود) در جایی که کف و مچ دست مي پيوندند. اکثر مردم دارای سه خط دستبند هستند، اما تنها چند نفر دارای سه خط کامل دستبند بدون خطوط کثیف یا علامت های خاص هستند.

خط مریخ

http://bartaryabe.com

خط مریخ خط تقریبا موازی خط زندگی است و حتی می تواند از نقطه شروع خط زندگی به مچ دست مي رسد. خط مریخ بسیار نزدیک به خط زندگی است. خط مریخ دور از خط زندگی خط خانواده است.

آموزش خطوط دست و انگشتان

خطوط بیشتر برای خواندن

علاوه بر خطوط بزرگ و کوچک در کف دست، همچنین برخی از خطوط واقع در پایه انگشتان نشان دهنده شادی و شخصیت مردم است. اکنون، بگذارید معانی این خط ها را بدست آوریم.

حلقه سلیمان

http://bartaryabe.com

از سلیمان نیز حلقه ی مشتری در پایین انگشت اشاره قرار دارد. این می تواند در یک خط مستقیم یا نیم دایره ظاهر شود. شما هوشمند، بصری و مرموز هستید، دوست دارید هر نوع علم رمز و راز را مطالعه کنید، اگر اين خط خط خود را دارید.

حلقه زحل

http://bartaryabe.com

حلقه زحل، خطی نیمه دایره ای است که در انگشت میانی در پایه قرار دارد. افرادی که این خط را دارند، معمولا نمیدانند چگونه از زندگی لذت ببرند، تمایل دارند نسبت به بعضی از افراد، غم انگیز و حتی بیشتر به خودکشی دست بزنند

کمربند ونوس

http://bartaryabe.com

در بالای خط قلب قرار دارد، کمربند ونوس، خط قوسی اطراف انگشت  است. این خط نیز به عنوان خواهر خط قلب در نظر گرفته شده است که اغلب در کف دست ها دیده می شود. افراد با حلقه زهره حس قوی از زیبایی و استعداد در هنر و خلق دارند. آنها بسیار تمایل به عشق  دارند.

حلقه عطارد

http://bartaryabe.com

حلقه عطارد از بین انگشتان کوچک شروع می شود تا لبه کف دست. حلقه عطارد بسیار نادر است و افرادی که دارای اين حلقه هستند مستعد ابتلا به رفتارهای جنسی جسورانه هستند. افراد با اين حلقه به سختی می توانند به همسر خود وفادار باشند و تمایل دارند اولویت خود را به لذت خویش ترجیح دهند و نیازهای همسرانشان را نادیده بگیرند.

 حلقه Apollo

http://bartaryabe.com

حلقه Apollo  بین انگشتان حلقه  میانی و  انگشتان کوچک است. این نشان دهنده انسداد و ناامیدی به واکنش طبیعی و  تمجید محدود از چیزهای زیبا و خلاقیت سرکوبگرانه است.

آموزش خطوط دست و انگشتان

 

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.